Youtube videoları kaç dakika izlenecek?

Youtube videolarınızın satın aldığınız izlenimlerle kaç dakika izleneceği değişiklik gösterebilir. Fakat şimdiye dek edindiğimiz tecrübelerle, izlenme süresi fazla olan videoların Youtube tarafından daha fazla öne çıkarıldığını gayet iyi biliyoruz. Bu nedenle, izlenme hizmetimizden daha fazla fayda sağlamanız için video sürenizin %60-80 aralığını izletiyoruz.

Hizmet videomun sıralamasına etki eder mi?

Youtube’un gözünde her izlenme eşit değildir. İzlenmelerin hangi kaynaktan geldiği, gelenlerin ne kadar süre videonuzu izlediği sıralamanıza etki eden faktörlerden yalnızca bazılarıdır. Ancak şunu rahatlıkla söyleyebiliriz, Youtube izlenme üreticisi olduğumuz için sattığımız hizmeti biliyoruz. Ve sattığımız hizmet standartların üzerinde. Yani evet, sıralamanıza olumlu etkisi olacaktır.

Bu hizmetin Youtube videosuna veya kanalıma zararı olur mu?

Önceki soru cevaplarında bahsettiğimiz üzere bu durum yine izlenim satın aldığınız yer ile doğrudan alakalıdır. Ucuz yöntemler kullanılarak gönderilen izlenmeler, kanalınızın kapanmasına sebep olmasa da; videolarınızın kaldırılmasına, Youtube’daki sıralamanızın kaybına sebep olabilir. Bizim sattığımız Youtube izlenmeler üst düzeydir. Zarar görmezsiniz, yalnızca fayda sağlarsınız.

Youtube’da para kazanmayı izlenme satın alarak açabilir miyim?

Youtube’daki mevcut para kazanma koşullarına göre Youtube kanalınızın para kazanmasını aktif hale getirebilmeniz için 1.000 abone ve 4.000 saat izlenme şartı bulunmaktadır. Youtube abone ve izlenme hizmetimizi birlikte kullanarak bu koşulları sağlayabilirsiniz.  1 saatlik bir videonuza 10.000 izlenme satın almanız şartları muhtemelen karşılamanızı sağlayacaktır. Video süreniz daha az ise, daha fazla izlenim satın almanız gerekir.

Satın aldığım Youtube izlenmeleri hangi ülkelerden gelecek?

Satın aldığımız Youtube görüntülemeleri, Fenomen Uzmanı sistemiyle tek bir ülkeden gelmez. Daha doğal bir görüntü sağlamak ve satın aldığınız hizmeti kalıcı hale getirmek için bütün Dünya’dan izlenimler almanızı sağlarız.