Instagramda Takipçi Satın Alma Nasıl Yapılır?

İnstagramda takipçi satın alma işlemi düşündüğünüz kadar zor değildir. Türkiye'mizde en çok kullanılan sosyal medya platformu olan instagram bir çok kişinin ekmek kapısı olmuş durumda. Takipçi alma işlemini reklam stratejisi olarak düşünebilirsiniz. 2016 yılında yapılan bir araştırmada 5.000 üzeri takipçisi olan hesaplar insanlara daha fazla güven vermektedir. Eğer bir bütik hesabınız bulunuyor ise ve takipçi sayınız 5.000 üzeri ise satış yapma olasılığınız çok daha fazladır. Fenomen Uzmanı sizlere %100 Türk takipçi satışı ile bu hizmeti kusursuz olarak vermektedir. Paketlerimize buradan inceleyebilirsiniz.

Instagramda Takipçi Satın Alma Faydalımıdır ve Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Bot Hesaplardan (Kullanıcı Resmi Olmayan) uzak durun
  • Almış Olduğunuz hizmetin %100 Türk Kullanıcı olmasına dikkat ediniz.
  • Profilinize giren insanlara güven ve popüler olduğunuz hissi yaratır.
  • Takipçi sayınız yüksek ve gönderileriniz keşfete çıkıyorsa, keşfetten gelenlerin sizi takip etme olasılığı daha yüksektir.

Fenomen Uzmanı 'nı Neden Tercih Etmeliyim?

Fenomen Uzmanı ailesi olarak 5 yılı aşkındır hizmet vermekteyiz. Türkiye'mizde bu hizmeti sağlayan bir çok platform bulunmaktadır fakat çoğu işine saygısı olmadığı gibi müşterilerinede saygısı bulunmamaktadir. Fenomen Uzmanı Ailesi olarak ilk kriterimiz sizlerin memnuniyetidir. Bazı insanlar, Google’da “En Ucuz Takipçi”, “ucuz Instagram takipçi satın al” vb. gibi Google aramalarıyla hesaplarına Instagram takipçi almaya çalışmaktadır. Lakin, bu kesinlikle güvenli ve tercih edeceğiniz bir yol değildir. Bilmediğiniz siteler sizlerden Instagram hesabınıza giriş yapmanızı ve şifrenizi talep edebilir. Biz sizden kesinlike ŞİFRE talep etmemekteyiz.